OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Ogłoszenie o zamówieniu: Roboty budowlane
Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku technicznego na budynek użyteczności publicznej przeznaczonego na cele kulturalne przy ul. W. Witosa w Knurowie w ramach projektu “Nowoczesny Dom Kultury w Knurowie – Centrum Kultury Hard Club”

 
 

 

W imieniu Centrum Kultury w Knurowie zapraszam do złożenia oferty w postępowaniu na zakup i dostawę sprzętu w projekcie grantowym pn. „Kultura w zasięgu – cyfrowe Centrum Kultury w Knurowie” realizowanym w ramach projektu systemowego pn. „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”. 

dostawy pod nazwą: „Dostawa materiałów oraz montaż sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia scenicznego dla Domu Kultury w Knurowie – Szczygłowicach przy ul. Górniczej 1”

pn. Dostawa materiałów oraz montaż sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia scenicznego dla Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach
przy ul. Górniczej 1 w ramach
 projektu pn. 
“NOWOCZESNY DOM KULTURY W KNUROWIE ODPOWIEDZIĄ 
NA KULTURALNE POTRZEBY MIESZKAŃCÓW REGIONU”
 
(treść ogłoszenia, specyfikacja istotnych warunków zamówienia i dodatkowe dokumenty znajdują się w załącznikach poniżej)
Tytuł dokumentu:OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU dostawy pod nazwą: „Dostawa materiałów oraz montaż sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia scenicznego dla Domu Kultury w Knurowie – Szczygłowicach przy ul. Górniczej 1”
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta Knurów
Informację opublikował:Adam Szary
Data publikacji:24.02.2014 14:10
Wytworzył lub odpowiada za treść:Jerzy Kosowski
Data na dokumencie:24.02.2014
Informację aktualizował:Adam Szary
Data aktualizacji:28.02.2014 12:07