Coaching rodzinny – warsztaty dla rodziców
25 stycznia 2019
II edycja warsztatów Coachingu Rodzinnego
21 lutego 2019
Show all

Podziel się swoim hobby!

Pasjonaci pilnie poszukiwani!

Grasz w szachy, gry planszowe lub komputerowe? Podróżujesz? Malujesz? Wyszywasz lub haftujesz? Może jesz według zasad diety hollywoodzkiej, kopenhaskiej albo kapuścianej? Twoim żywiołem są lotnictwo, kolekcjonerstwo, fotografia, projektowanie i szycie, a może po pracy jesteś zapalonym grotołazem? Czymkolwiek jest twoje hobby, my jesteśmy otwarci na ludzi z pomysłem.

Biblioteka Miejska stawia na kreatywnych. Szukamy śmiałków, którzy mają zainteresowania i nie wahają się o tym opowiadać, zarażając pasją innych.

fot. Pin de Fabiana Dos Santos em keu
pinterest.pt

Co oferujemy?

Zapraszamy do współpracy przede wszystkim osoby prywatne, które chciałyby zaprezentować swoje hobby, opowiedzieć o nich szerszemu gronu i zainteresować nimi innych. W ofercie mamy prezentacje, pokazy, wystawy i spotkania w różnej formie.

fot. by Virginia Greco
pinterest.com

Osoby zainteresowane współpracą, proszone są o kontakt telefoniczny: (32) 332 63 90 lub (32) 332 63 94, osobiście w siedzibie Biblioteki (al. Lipowa 12, budynek Biblioteki Głównej i Filii nr 2, wejście naprzeciwko stadionu „Orlik”) lub mailowo: biblioteka.knurow@op.pl

Dodaj komentarz